Bilgelik Online Kelime Oyunu Büyük Güncellemesi Hakkında!

Bilgelik Online Kelime Oyunu Büyük Güncellemesi Hakkında!

Merhaba sevgili oyunumuzun takipçileri. Yeni v2.0 ile sizlerden gelen birçok geri bildirimi dinledik ve istediğiniz güncellemeleri verdik. Ayrıca çok daha fazla yenilik içeren yeni güncellememizin detaylarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

v2.0 Büyük Yenilikler!

-Ödüllü Yarışma eklendi. Her hafta pazar günü saat 20:00’da yarışma düzenlenecek. Yarışmanın sonucunda birçok kazanan olacak. Kazananlara ödülleri belirlediğimiz şartlar ile alabilecek. Yarışmaya katılabilmek için kuralları ve şartları lütfen oyun içerisinden okuyunuz.

-Yeni Bilgelik Parası ile Ödüllü Yarışmada kazanacağınız oyunlardan Bilgelik Parası toplayıp, ödüllü yarışmanın içerisinde yer alan marketten istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Her hafta yarışmaya katılıp Bilgelik Parası almayı unutmayın 🙂

-İnternetsiz oynayabileceğiniz yepyeni bir “Gezgin” modu eklendi. 81 ilimiz hakkında 3 tane en önemli bilgiyi sizlere öğretiyor ve 4050 bölüm ile kelime kategorisinde en fazla kategoriye sahip oyunu sizlere sunuyoruz.

-Yeni bir kullanıcı arayüzüne geçildi. Daha sade, minimal ve anlaşılabilir bir tasarım ile karşınızdayız.

-Yeni puanlama sistemi. 3 Harfli Kelime : 3 Puan , 4 Harfli Kelime : 5 Puan , 5 Harfli Kelime : 8 Puan , 6 Harfli Kelime : 12 Puan

-Ayarlar ekranından isim ve profil fotoğrafınızı istediğiniz gibi değiştirebilme özelliği

-Ana ekrana yeni simgeler eklenmiştir. Altın simgesi: Oyun içinde kaç altına sahip olduğunuzu gösterir. Kupa simgesi: Online oyunda kaç puanınız olduğunu gösterir.
*Eğer 5.000 olursa Pazar günü yapılacak ödüllü yarışmaya katılabilirsiniz.
*Eğer 10.000 puan olursa 1 joker hakkı kazanabilirsiniz.
*Kalp Simgesi: Ödüllü oyunda kullanabileceğiniz joker hakkını simgelemektedir.
*Bilet Simgesi: Bilet sayısını gösterir.Ödüllü Yarışmaya girmek için 1 adet gereklidir.

-Yeni mesaj ekranı: Yönetim tarafından önemli bilgiler ana ekranın sağ üst tarafında yer alan zil de görünecektir. Buradan yarışma hakkında haberler, kazananlar ve oyun hakkında bütün önemli bilgileri paylaşacağız.

-Günlük, Haftalık ve Genel olarak Liderler sıralamasını görebilirsiniz.

-Yeni istatistik ekranı. Size özel istatistikleri göstermektedir. Son 10 maçınızın durumunu da görebilirsiniz. Ayrıca istatistik ekranından son 10 maç yaptığınız rakibinizin üzerine tıklayarak rakibinizin istatistiklerini görebilirsiniz.

Hata varsa clickgamestudio@outlook.com mail adresine veya @clickgamestudio instagram hesabına gönderebilirsiniz. Anında düzelteceğimize söz veriyoruz 🙂

Oyunu Google Play ve App Store marketlerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir