Bilgelik – Online Kelime Oyunu

Bilgelik – Online Kelime Oyunu

Kelime oyunlarını ve Kelime bulmaca türüne yepyeni bir soluk getirdiğimiz Bilgelik Online Kelime bulma oyununda 10.000’den fazla kelime ve benzersiz oyun modları sunmaktadır. Kelime bulma oyunları zihin geliştirmek ve hafızayı güçlendirmek için en iyi yöntem. Zeka oyunları oynamayı seviyorsanız Bilgelik Online Kelime Bulma oyunu tam size göre!

Bilgelik Online Kelime Bulma oyununda 3 bölüm yer almaktadır;

1-Oyna Bölümü: Bu bölümde internet gerektirmeden kolaydan zora doğru giden yapısıyla sizi bekliyor. Bölümleri sizin isteğinize göre 1,2 veya 3 yıldız ile geçebilirsiniz. Ama bölümü tamamlamak için hedefin olan yıldız sayısına ulaşman gerek! Bu bölümde daha fazla altın toplayıp diğer bölümlerde dilediğinizce kullanabilirsiniz.

2-Online Oyna Bölümü: Gerçek kullanıcılar ile karşılaşıp canlı olarak birbirinizle yarışabilirsiniz. 150 saniyelik yarışma ile hızlı ve dikkatli olan kazanacaktır. Oyun içerisinde öne geçmek için “İpucu” ve “2x Puan” jokerlerini mutlaka kullan. Eğer aynı rakip ile rövanş yapmak istersen, tekrar oyna butonuna bas ve ona yeneceğini söyle! Eğer kabul ederse rövanş maçı başlar. Unutmayın; her harf 1 puan demektir. Ne kadar çok kelime o kadar çok puan anlamına gelir.

3-Arkadaşlarınla Oyna Bölümü: 2,3 veya 4 kişiye kadar desteklenen bu bölüm, arkadaş veya aile ortamınızda size harika vakit sunacak. Bir kişi oda kurup size verilen 4 haneli oda kodunu arkadaşlarınızla paylaşın ve odaya davet edin. “Klasik” veya “Sıralı” oyun modlarından birini seçin ve yarışmaya başlayın!

Klasik Oyun Modu: 150 saniye vardır. Herkes aynı anda yazmaya ve kelime bulmaya başlar. Hızlı olan kazanır.

Sıralı Oyun Modu: Herkesin 5 defa oynama hakkı var ve her sana sıra geldiğinde süren 10 saniye. Hızlı bir şekilde 10 saniyede bulabildiğin bütün kelimeleri bul.

EKSTRA BİLGİLER:

Liderler tablosu: Online bölümde yer alan liderler tablosu sayesinde en çok puan alanlar sergilenmektedir. Zaman zaman yapılan yarışmalar ile hediyeler verilecektir. Bundan dolayı @buse.game instagram sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Kalan Harf Gösterimi: Oyun içerisinde tahtada size verilen harflerden kaç tane 3,4,5,6,7 harfli kelime olduğunu söylemektedir. Eğer 7H’nin altında 1 yazıyorsa. O harflerden sadece 1 tane 7 harfli kelime olduğunu göstermektedir.

Oyunu geliştirmeye devam edeceğiz. İstek ve önerileriniz için yorum yazabilir, @clickgamestudio instagram hesabından veya clickgamestudio@outlook.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Herkese iyi eğlenceler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir