Oyun Yaptırmak Mı İstiyorsunuz?

Türk mobil oyunculuğunu geliştirmek ve kadın girişimcilerin bu alana ilgisini arttırmak adına mobil oyun yapmak isteyenlere uygun fiyatlı olabilecek şekilde aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz.

1-) Full Android Oyun Paketi

Bu hizmetimizde sizlere tamamen özgün bir oyun sunuyoruz. Eşi benzeri kesinlikle olmayacak ve tamamen sizin isteklerinize uygun bir oyun geliştirilecektir. Resimdeki detayları açıklamamız gerekirse;

 • Kaliteli Karakter: Sizin istediğiniz oyun türüne göre bir karakter yapılacaktır. Ayrıca isterseniz bu karakteri sizlerde gönderirseniz onu kullanabiliriz.
 • Orijinal Sesler : Tamamen oyun için özel olarak hazırlanmış sesler kullanılacaktır. Altın sesi, kazanma sesi, ölme sesi, zıplama sesi gibi binlerce ses ekleme yetisine sahibiz.
 • Kaliteli Objeler: Oyun içerisinde oyunu süsleyen veya karakteri öldürme odaklı objeler kullanılabilir. Canavarlar, dikenler, ağaçlar, taşlar, kuşlar ve aklınıza gelebilecek oyunu süsleyebilecek binlerce objeye sahibiz.
 • Reklam Eklemek: Admob, Revmob ve Facebook reklam kodlarınızı ekleyip para kazanabilirsiniz.
 • Kaliteli Oyun Arayüzü: Bütün dünyadaki kullanıcıların anlayabileceği şekilde benzersiz bir kullanıcı arayüzü hazırlama yetisine sahibiz. Sizin önerilerinizi dinleyerek en iyi arayüzü yapabiliriz.
 • Oyuna Uygun Logo: Oyununuza uygun yüksek kaliteli logo hazırlayabiliriz. Yüksek çözünürlüklü çalıştığımız için bardak, tşört vb gibi baskılarda rahatça kullanabilirsiniz.
 • Oyun Modları: Sınırsız ve ilerlemeli olarak 2 oyun modu yapabiliriz. Farklı bir oyun türü düşünürseniz onu da yapabiliriz. Sınırsız oyun modunda kullanıcı sonsuz olarak ilerler ve en yüksek puanı yapmaya çalışır. Tıpkı Tough Jumping 2, Hop Hop 2, Temple Run veya Subway Surf gibi oyunları düşünebilirsiniz. İlerlemeli olarak da Tilkinin macerası, Color Cube, Angry Birds gibi oyunları örnek verebiliriz. İstediğiniz oyun türünü yapabiliriz.
 • Sertifikalı APK: Google Play’e uygulama yüklemek için oyununuzun sertifikalı olması zorunludur. Biz oyununuzu size sertifikalı olarak veriyoruz ve istediğiniz gibi Google Play’e uygulamayı yükleyebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz 🙂

Bunlar dışında ?

 • En güncel yazılım teknolojileri ile hazırlanarak dünya üzerindeki bütün Android cihazlara uygun olarak oyununuz hazırlanır.
 • Android Studio veya Eclipse’de açabileceğiniz dosyayı isterseniz gönderebiliriz.

Sizin isteklerinize göre en güzel görünen arayüze sahip kulanıcı arayüzü, en kaliteli objeler ile yüksek çözünürlüklü oyun içeriği ve hayallerinizdeki oynanışla birlikte en zevkli oyunu size hazırlayıp, en kısa sürede bu oyundan para kazanmanızı sağlayacağız. Daha fazla detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

2-) iOS Full Oyun Paketi

Bu hizmetimizde birinci paket olan “Android Full Oyun Paketi” nde yer alan bütün özelliklerin iOS versiyonu için geçerlidir.

3-) iOS Oyun Paketi 2:

Bu hizmetimizde, birinci paket olan “Android Full Oyun Paketi” ni alan müşterilerimizin oyununu, birebir iOS platformuna uygun olarak hazırlıyoruz.

4-) Bildirim Hizmeti:

Oyununuza yükleyen kullanıcılara özel olarak bildirim gönderebilirsiniz. Oyunun yeni güncellemesi çıktıysa veya yeni bir yarışma yapıp bunu kullanıcılarınıza haber vermek istiyorsanız bildirim göndererek bütün kullanıcılara ulaşabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

1-) Google Play Store Hizmeti:

Google Play Store’ye oyununuzu yüklemek için bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz;

 • Oyun açıklaması
 • Oyununuza özel olarak diğerlerinden farklılaştıran oyun görselleri
 • Oyununuza özel tablet tasarımları (Tabletlerde oynanması için gereklidir)
 • Aileler ve Çocuklar programına oyununuzu dahil edip daha çok kitleye erişebilmesi
 • Oyununuzun en yüksek dereceye sahip olması için gerekli optimizasyonların yapılması
 • Google Play Store’de yayınlayabilmek için gerekli olan gizlilik sertifikasının hazırlanması
 • ASO optimizasyonu

ve Google Play Store’ye oyununuzu yüklemek için bütün detayları hazırlıyoruz.

Kısa süre içerisinde uygulamanızı yayınlar ve size bilgilendirme yaparız. Daha sonra siz uygulamanızı tanıtmaya ve kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

2-) Destek Hizmeti:

Google Admob : Google’ın reklamlardan gelir elde etme sistemi Admob’a üye olup, gerekli reklam kodlarını oluşturup, oyun içerisine entegre edebiliriz.

Google Geliştirici Hesabı : Google Play’e uygulama&oyun yükleyebilmek için Geliştirici hesabınızın olması gerekmektedir. Bunun için gerekli olan bütün aşamaları sizin yerinize yapabilir veya aşamalarını anlatabiliriz.

Google Play’e Oyun Yükleme : Google Play’e uygulama&oyun yükleyebilmek için gerekli olan bütün aşamaları ve ihtiyaçları size resimli olarak anlatabiliriz.

Apple Geliştirici Hesabı : Apple uygulama mağazasına uygulama&oyun yükleyebilmek için Geliştirici hesabınızın olması gerekmektedir. Bunun için gerekli olan bütün aşamaları sizin yerinize yapabilir veya aşamalarını anlatabiliriz.

3-) Liderler Tablosu:

Oyununuza liderler tablosu entegre edip, kullanıcıların birbiriyle yarışmasını sağlamaktayız.

4-) Reklam Hizmeti:

Dünyanın en çok kazandıran ve en güvenilir kazanç yöntemi olan Admob, Google tarafından sunulmaktadır. Bu sistemi oyununuza entegre edip kazanç elde etmenizi sağlamaktayız.

5-) Arayüz Tasarımı:

Benzersiz oyun arayüzü tasarımları yapmaktayız. Oyununuzun bütün dünya tarafından oynanabilmesi adına oyun içinde tasarım çalışmalarını global hazırlıyoruz. Sizin istek ve önerilerinize göre en iyi tasarıma sahip olabiliriz.

6-) Logo Tasarımı:

Oyununuza uygun yüksek kaliteli logo hazırlayabiliriz. Yüksek çözünürlüklü çalıştığımız için bardak, tşört vb gibi baskılarda rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya da paylaşabileceğiniz boyutları da sunmaktayız.

TANITIM

1-) Uygulama İçi Reklam:

10.000 kişiden fazla indirilen Tough Jumping 2 oyununda uygulamanın ikonunu ekleyip yönlendirme yaparak kısa sürede yüksek indirme rakamına ulaştırmak. Daha uzun süre isterseniz fiyatta indirim yapılabilir.