Bilgelik Kelime oyunu

Hem bil, hem eğlen hem de kazan!

Bilgine ve yaratıcı gücüne inanıyorsan bu oyun tam sana göre! Hem eğlendiğin, hem de kazandığın Bilgelik oyunu tüm heyecanıyla seni bekliyor.

Birbirinden farklı özellik ve içerikleri bulunan Bilgelik Kelime Oyununda 3 bölüm yer alıyor;

1- Oyna Bölümü: Gerçek kullanıcılar ile karşılaşıp canlı olarak birbirinizle oyun oynayabilirsiniz. 120 saniyelik yarışma ile hızlı ve dikkatli olan oyunu kazanır. Oyun içerisinde öne geçmek için “İpucu” ve “2x Puan” jokerleri kullanabilir, ‘Yakma’ ve ‘Dondurma’ gibi özelliklerle rakibinin önüne geçmek için farklı stratejiler uygulayabilirsin. Oynadığın rakip ile rövanş yapmak istersen, tekrar oyna butonuna basarak ona yeniden oyun talebi gönderebilir ve meydan okuyabilirsin. Bu talebin kabul görürse rövanş oyunu başlayacaktır.

2- Tekli Oyuncu Bölümü: Bu bölümü oynamak için internet bağlantısı gerekmez. Kolaydan başlayarak zora doğru bir yapı ile bölümler kurgulanmıştır. Kendi kategorisinde en fazla bölümü içeren Bilgelik kelime oyununun bu bölümlerini isteğinize göre 1, 2 veya 3 yıldızlı olacak şekillerde geçebilirsin. Bölümü tamamlamak için ise hedefin olan yıldız sayısına ulaşman gerektiğini de unutmamalısın! Bu bölümde daha fazla altın toplayıp diğer bölümlerde dilediğince kullanma hakkına sahipsin. Türkiye’nin güzide illeri arasında gezeceksin. Ayrıca illerimize ait bazı küçük ve keyifli bilgilerde oyunda seni bekliyor olacak.

3- Arkadaşlarınla Oyna Bölümü: 2,3 veya 4 kişiye kadar oyuncu ile aynı anda oynamayı destekleyen bu bölümde, istediğiniz şekilde oyun grupları kurabilirsiniz. Bu bölümde oyun oynayabilmek için bir kişi oda kurması ve daha sonrasında verilen 4 haneli oda kodunu oyunu oynamak istediği kişilerle paylaşması ve odaya davet etmesi yeterli olacaktır.

Oyun oynayarak Bilgelik Parası(BP) toplayarak oyun içerisinden hediyeler alabilirsiniz 🙂