Buwpy’nin Maceraları oyunu

Türkçe seslendirmeye ve konsol seviyesinde grafiklere sahip ilk ve tek platform oyununa hoş geldiniz!

Kahramanımız Buwpy’nin anne ve babasının Kötü Cadı tarafından kaçırılması ile kendisini bir serüven içerisinde bulur. Anne ve babasına ulaşmak için zorlu dünyaları geçmesi gerekmektedir. Buwpy’e bu macerasında yardım edenler olduğu gibi ona zarar vermek isteyenler de olacaktır. Mücadele etmesi gereken onlarca zorluk ve geçilmesi gereken uzun bir yol vardır..

HD Üst düzey grafik kalitesi ile görsel şölene dönüşen bölümlerin keyfini çıkarın!

3D olarak tasarlanmış HD kalitesinde farklı evrenlerde görsel şölene davet ediyoruz. Anı yaşayarak kendinizi hikayenin içerisinde hissedeceksiniz.

Animasyonlaştırılmış bir baykuş hikayesine kendinizi bırakın !

Çizgi film tadında, macerayı hikayeleştiren birbirinden güzel tasvirlerler ile animasyonları seyrederken kendinizi Bupwy’nin dünyasında hissedeceksiniz.

Zengin içerikli 3D tasarım, HD Grafikleriyle birbirinden farklı evrenlerde soluksuz bir maceraya ne dersin?
Her bölümü birbirinden benzersiz tasarlanmış, grafik kalitesi olarak üst düzeyde Karanlık Orman, Yaşam Mağarası, Issız Vadi gibi üç farklı dünyada Vahşi Bitkiler, Kirpi, Yarasa, Ejderha, Ayı ve Karakulaklar ile karşılaşabilirsiniz. Onlara dikkat etmeyi unutmayın!

Yapabileceklerini Keşfet!

3D tasarımı ve HD oyun grafikleriyle kendinizi oyunun içinde hissedeceğiniz birbirinden zorlu dünyaları geçmek için engelleri aşmak, duvardan duvara zıplamak, iksir alıp uçmak ve salıncaktan salıncağa atlamak gibi pek çok aksiyon içinde olacaksınız. Alternatif yolları kullanarak kaderinizi siz belirleyebilirsiniz.

Bu serüvene hemen şimdi ücretsiz olarak katıl!